Nakupování v Londýně

Pokud plánujete v blízké době návštěvu Londýna, určitě si vezměte dostatek peněz na nákupy. Londýn je plný úžasných míst a obchodů, které nabízí často velmi příjemné ceny. Asi každý zná Oxford street. Na této ulici naleznete obchody těch nejluxusnějších a nejznámějších značek, ale také jako protiklad malé obchůdky s cetkami a památkovými předměty. Zkrátka uspokojen bude každý. Najdete zde i normální značky jako H & M, Mango, Esprit, Benetton, Mexx, ZARA, Bershka, GAP, Nike a mnoho dalších.

Kuriozitou je největší obchod v Evropě HMV, který se specializuje na hudební CD a DVD. Dále je velmi známý obchodní dům Harrod´s. Je to obrovský nákupní palác, který prodává nejluxusnější výrobky. Harrod´s prohlašuje, že může dodat jakékoliv zboží na světě. Pokud nechcete procházet velkými naplněnými obchodními centry, ale chcete poznat něco nového, určitě navštivte Camden Town. Je to část Londýna na severu.

Objevíte zde velké množství tradičních trhů, na kterých seženete opravdu cokoliv. Tato lokalita je velmi oblíbená hudebními fanoušky všech možných stylů. Nejvíce stánků prodává oblečení a hned za ním dominují kulinářské speciality.

Komentáře jsou uzavřeny.

Máte rádi slevy? Podívejte se na skrznaskrz slevy pro každého kdo se chce podívat na přehled slev.